IN TIME

KONTAKTY

HABIBIproKoně
info@habibiprokone.cz
tel: +420 733 326 168
MVDr. Romana Babáková - výživa a zdraví koní
Ing. Petr Kubal - správa e-shopu

NOVINKY

arr3ZMĚNY CEN ZA POŠTOVNÉ PRO ROK 2018Došlo ke změnám v poštovném - poštovné přes Českou poštu se v roce 2018 bude odvíjet podle hmotnosti... arr3PF 2018arr3HABIBI - SOUTĚŽ LÉTA 2017HABIBI - SOUTĚŽ LÉTA 2017!!! VYHRAJTE NOVINKY 2017 OD HABIBI: 1. HABIBI - KLOUBY, ŠLACHY, VAZY,... arr3VÝSTAVA: LYSÁ NAD LABEM 15.-17.9.2017Pojedete na výstavu? Dovezeme Vám tam Vaše oblíbené směsi Habibi a ušetříte na poštovném. Objednávky... arr3ZMĚNA CEN ZA POŠTOVNÉ OD BŘEZNA 2017Z důvodu zdražení poštovného u našeho současného přepravce jsme nuceni změnit ceny za poštovné. U... arr3VELKÉ ZLEVNĚNÍ HABIBI TRÁVENÍ BASIC!Chtěli jsme pro Vás vytvořit co možná cenově nejdostupnější probiotickou podporu. Z toho důvodu jsme... arr3VÝPRODEJ HABIBI ELEKTROLYT - NĚKOLIK BALENÍ TĚSNĚ PO EXPIRACIŘekněte si o expirované balení se slevou 20% - při objednávce zadejte tento požadavek do "poznámky".... arr3ČESKÁ POŠTA LEVNĚJI!POSÍLÁME ČESKOU POŠTOU za skvělé ceny - všechny zásilky do 30kg za jednotnou cenu Kč 120,- !!!! Tato... arr3PF 2017arr326. - 30.12. 2016 Z důvodu dovolené máme zavřeno. Zásilky posíláme od 2.1. 2017. Přejeme Vam pohodové prožití svatečních dní a upřímně děkujeme za důvěru v roce 2016. Tým Habibi pro kone :-)arr3"KŮŇ 2016" LYSÁ NAD LABEMPřijďte za námi na výstavu do Lysé nad Labem 23.9.-25.9.2016 ... arr3PF 2016 a plány pro rok 2016   Předsevzetí v projektu HABIBI pro Koně pro rok 2016 - na co se můžete těšit? 1. Dokončení... arr3Jitka a její kobylka Bibi (foto: Marie Votavová) JITKA A JEJÍ KOBYLKA BIBI –  CHRONICKÝ PRŮJEM NEZNÁMÉHO PŮVODU Jitka... arr3PŘIDEJTE SEPŘIDEJTE SE K PROJEKTU HABIBI PRO KONĚ - NAPIŠTE NÁM NA info@habibiprokone.cz... arr3POSÍLÁME ČESKOU POŠTOU za skvělé ceny - všechny zásilky do 30kg za jednotnou cenu Kč 120,- !!!! Tato...

»

PROČ HABIBI DOPORUČUJE ESENCIÁLNÍ OLEJE YOUNG LIVING?

Esenciální oleje Young Living jsou mnohem více než jen krásné vůně - splňují přísné specifikace, kvalitu, překračují mezinárodní standardy a obsahují optimální množství přírodních bioaktivních složek. Výrobce využívá pouze ty nejčistší suroviny a nejšetrnější postupy zpracování tak, aby esenciální oleje byly bezpečné a účinné. Tyto extrakty jsou silnější a účinnější než sušené bylinky a přinášejí rychlé a působivé výsledky.

Young Living neakceptuje ředěné, ošizené nebo znečištěné oleje a proto garantuje vysokou kvalitu - pouze 100% čisté, přírodní, neupravené oleje, které si zachovávají svou životně důležitou sílu.

ESENCIÁLNÍ OLEJE PRO LIDI I ZVÍŘATA

Moderní životní styl nevytváří vždy optimální podmínky pro fyzickou pohodu. Špatná výživa, nedostatek pohybu a nadbytek toxinů ohrožujících organizmus i životní prostředí mohou rozhodit rovnováhu Vašeho těla a oslabit energetické úrovně. Esenciálních oleje pomáhají obnově rovnováhy Vás i Vašich zvířat.

HABIBI VÁM ZDE NABÍZÍ SCHÉMATA VYUŽITÍ ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ PRO PODPORU VÁS I VAŠICH KONÍ:

V případě, že potřebujete doporučit postupy terapie esenciálními oleji pro konkrétní potíže, kontaktujte nás na info@habibiprokone.cz nebo na tel. 733 326 168.

Specializujeme se zejména na využití esenciálních olejů a postupů u zvířat díky intenzivní spolupráci HABIBI PRO KONĚ s odborníky v této oblasti z USA.

Více o celé nabídce Young Living naleznete na stránkách společnosti: www.youngliving.com. V případě zájmu o objednání nabízených olejů Vám nabízíme vyřízení objednávky bez potřeby registrace a bez nutnosti platby vyššího poštovného vzhledem k nutnosti doručování olejů YL ze zahraničí.

REGISTRAČNÍ ČÍSLO DISTRIBUTORA "HABIBI PRO KONĚ" U YOUNG LIVING:        2307219

V případě Vašeho zájmu o hlubší poznání a širší využití esenciálních olejů pro Vás, Vaše blízké a Vaše čtyřnohé přátele Vám rádi pomůžeme s registrací a s postupným vzděláváním v této oblasti podle Vašich potřeb i časových dispozic.