IN TIME

KONTAKTY

HABIBIproKoně
info@habibiprokone.cz
tel: +420 733 326 168
MVDr. Romana Babáková - výživa a zdraví koní
Ing. Petr Kubal - správa e-shopu

NOVINKY

arr3ZMĚNY CEN ZA POŠTOVNÉ PRO ROK 2018Došlo ke změnám v poštovném - poštovné přes Českou poštu se v roce 2018 bude odvíjet podle hmotnosti... arr3PF 2018arr3HABIBI - SOUTĚŽ LÉTA 2017HABIBI - SOUTĚŽ LÉTA 2017!!! VYHRAJTE NOVINKY 2017 OD HABIBI: 1. HABIBI - KLOUBY, ŠLACHY, VAZY,... arr3VÝSTAVA: LYSÁ NAD LABEM 15.-17.9.2017Pojedete na výstavu? Dovezeme Vám tam Vaše oblíbené směsi Habibi a ušetříte na poštovném. Objednávky... arr3ZMĚNA CEN ZA POŠTOVNÉ OD BŘEZNA 2017Z důvodu zdražení poštovného u našeho současného přepravce jsme nuceni změnit ceny za poštovné. U... arr3VELKÉ ZLEVNĚNÍ HABIBI TRÁVENÍ BASIC!Chtěli jsme pro Vás vytvořit co možná cenově nejdostupnější probiotickou podporu. Z toho důvodu jsme... arr3VÝPRODEJ HABIBI ELEKTROLYT - NĚKOLIK BALENÍ TĚSNĚ PO EXPIRACIŘekněte si o expirované balení se slevou 20% - při objednávce zadejte tento požadavek do "poznámky".... arr3ČESKÁ POŠTA LEVNĚJI!POSÍLÁME ČESKOU POŠTOU za skvělé ceny - všechny zásilky do 30kg za jednotnou cenu Kč 120,- !!!! Tato... arr3PF 2017arr326. - 30.12. 2016 Z důvodu dovolené máme zavřeno. Zásilky posíláme od 2.1. 2017. Přejeme Vam pohodové prožití svatečních dní a upřímně děkujeme za důvěru v roce 2016. Tým Habibi pro kone :-)arr3"KŮŇ 2016" LYSÁ NAD LABEMPřijďte za námi na výstavu do Lysé nad Labem 23.9.-25.9.2016 ... arr3PF 2016 a plány pro rok 2016   Předsevzetí v projektu HABIBI pro Koně pro rok 2016 - na co se můžete těšit? 1. Dokončení... arr3Jitka a její kobylka Bibi (foto: Marie Votavová) JITKA A JEJÍ KOBYLKA BIBI –  CHRONICKÝ PRŮJEM NEZNÁMÉHO PŮVODU Jitka... arr3PŘIDEJTE SEPŘIDEJTE SE K PROJEKTU HABIBI PRO KONĚ - NAPIŠTE NÁM NA info@habibiprokone.cz... arr3POSÍLÁME ČESKOU POŠTOU za skvělé ceny - všechny zásilky do 30kg za jednotnou cenu Kč 120,- !!!! Tato...

»

ANTIBIOTIKA A TRÁVENÍ

- JAK POMÁHÁ SPECIÁLKA HABIBI - TRÁVENÍ BASIC

Karolína Vorálková, se s námi podělila o podrobný popis zkušenosti se Speciálkou Habibi - Trávení Basic, kterou využila jako prevenci při podávání antibiotik nemocné kobylce. Děkujeme jí za pečlivě zpracovanou referenci, kterou Vám předkládáme níže a také ji můžete najít na stránkách, které Karolína spravuje:

Habibi TRÁVENÍ- BASIC

Habibi TRÁVENÍ- basic

"Ahoj, další recenze se bude týkat speciální směsi Habibi trávení- basic. Tato směs je, jak už název napovídá, na podporu trávení. Brigitte jsem směs koupila, protože kvůli zranění začala brát antibiotika. Antibiotika škodí bakteriím v trávícím traktu a narušují rovnováhu. Mohou vzniknout problémy jako například průjem či bolení břicha. Probiotika jsem nasadila hned první den, kdy Brigitte začala brát léky. Dávala jsem je zhruba v poledne cca 3 hodiny po podání antibiotik. Dnes je to druhý den, co bere antibiotika a zatím vše v pořádku. Probiotika bude dostávat po celou dobu užívání léků a minimálně ještě 10 dní po dobrání léků.

Tato směs je výhodná v tom, že obsahuje probiotika- bakterie i prebiotika- často se uvádí, že je to výživa pro probiotika, ale není to vždy tak- mohou to být i látky, které podporují růst prospěšné mikroflory jinak. Právě probiotika v Habibi směsi ve formě Bio-Mos od Alltechu mají tu funkci, že imitují vazebné cukry sliznice zažívacího systému a umí tak na sebe navázat patogenní mikroorganizmy, které taková vazebná místa vyhledávají. Vyvázané patogeny tak odchází ze zažívání spolu s výkaly v neškodné podobě. Tímto mechanizmem umí glykomanany Biomos SNIŽOVAT INFEKČNÍ TLAK VE STŘEVECH - což znamená více prostoru pro prospěšné bakterie, zdravější střevní výstelka, lepší využitelnost z krmné dávky a v druhé vlně i modulaci imunitního systému - tělo si díky prentaci Biomosem vyvázaných patogenů posiluje ochranou bariéru pomocí protilátek ve sliznicích. Tato směs je skvělou podporou právě při antibiotické léčbě, kdy se vazbou patogenů ze střev snižuje riziko vzniku na antibiotika rezistentních kmenů.

Ve směsi jsou živé organismy (konkrétně kvasinky Yea-Saac 1026) a proto se směs namáčí až těsně před konzumací a nesmí se zalévat teplejší vodou než 40 stupňů.

Prodávají se v různé velikosti balení. Já si koupila 1,3 kg na vyzkoušení, jelikož po dobrání asi vyzkouším směs PLUS, která má navíc vyvazovač mykotoxinů. Kůň dostává 50g na den, takže tento kyblík vydrží na 26 dní.

Cena tohoto produktu byla cca 670 kč. Co se mi zdálo zajímavé, že na vršku byla nálepka se jménem a dávkováním.

 

Co se týče chuti, Brigitte se mi po něm mohla utlouct a velmi jí to chutnalo, ale Besina směs nechtěla jíst vůbec. Ale co mám osobně zkušenosti i s jinými produkty, koně si na ně časem zvyknou (cca 3-5 dní). Směs má příchuť fenyklu a vojtěšky.

Celkově si myslím, že je to velice slušný produkt."

Karolína Vorálková

http://bes-brigitte-a-karolina.webnode.cz/products/habibi-traveni-basic/

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Objednat Speciálku HABIBI - TRÁVENÍ BASIC můžete zde:

http://www.habibiprokone.cz/Habibi-TRAVENI-BASIC-c11_14_3.htm