IN TIME

KONTAKTY

HABIBIproKoně
info@habibiprokone.cz
tel: +420 733 326 168
MVDr. Romana Babáková - výživa a zdraví koní
Ing. Petr Kubal - správa e-shopu

NOVINKY

arr3ZMĚNY CEN ZA POŠTOVNÉ PRO ROK 2018Došlo ke změnám v poštovném - poštovné přes Českou poštu se v roce 2018 bude odvíjet podle hmotnosti... arr3PF 2018arr3HABIBI - SOUTĚŽ LÉTA 2017HABIBI - SOUTĚŽ LÉTA 2017!!! VYHRAJTE NOVINKY 2017 OD HABIBI: 1. HABIBI - KLOUBY, ŠLACHY, VAZY,... arr3VÝSTAVA: LYSÁ NAD LABEM 15.-17.9.2017Pojedete na výstavu? Dovezeme Vám tam Vaše oblíbené směsi Habibi a ušetříte na poštovném. Objednávky... arr3ZMĚNA CEN ZA POŠTOVNÉ OD BŘEZNA 2017Z důvodu zdražení poštovného u našeho současného přepravce jsme nuceni změnit ceny za poštovné. U... arr3VELKÉ ZLEVNĚNÍ HABIBI TRÁVENÍ BASIC!Chtěli jsme pro Vás vytvořit co možná cenově nejdostupnější probiotickou podporu. Z toho důvodu jsme... arr3VÝPRODEJ HABIBI ELEKTROLYT - NĚKOLIK BALENÍ TĚSNĚ PO EXPIRACIŘekněte si o expirované balení se slevou 20% - při objednávce zadejte tento požadavek do "poznámky".... arr3ČESKÁ POŠTA LEVNĚJI!POSÍLÁME ČESKOU POŠTOU za skvělé ceny - všechny zásilky do 30kg za jednotnou cenu Kč 120,- !!!! Tato... arr3PF 2017arr326. - 30.12. 2016 Z důvodu dovolené máme zavřeno. Zásilky posíláme od 2.1. 2017. Přejeme Vam pohodové prožití svatečních dní a upřímně děkujeme za důvěru v roce 2016. Tým Habibi pro kone :-)arr3"KŮŇ 2016" LYSÁ NAD LABEMPřijďte za námi na výstavu do Lysé nad Labem 23.9.-25.9.2016 ... arr3PF 2016 a plány pro rok 2016   Předsevzetí v projektu HABIBI pro Koně pro rok 2016 - na co se můžete těšit? 1. Dokončení... arr3Jitka a její kobylka Bibi (foto: Marie Votavová) JITKA A JEJÍ KOBYLKA BIBI –  CHRONICKÝ PRŮJEM NEZNÁMÉHO PŮVODU Jitka... arr3PŘIDEJTE SEPŘIDEJTE SE K PROJEKTU HABIBI PRO KONĚ - NAPIŠTE NÁM NA info@habibiprokone.cz... arr3POSÍLÁME ČESKOU POŠTOU za skvělé ceny - všechny zásilky do 30kg za jednotnou cenu Kč 120,- !!!! Tato...

»

 

Jak Speciálka HABIBI TRÁVENÍ PLUS pomáhá s citlivým TRÁVENÍM u fríských koní v Ptáčově:


 

Fríské koně chováme již 6 rokem. Zabýváme se vystoupením a propagací tohoto nádherného plemene na různých akcích spojených s koňskou tématikou. Naše první fríské koně jsme dovezli v roce 2010. Byla to březí klisna a valach. Po porodu a odstavu hříběte, které se narodilo v červnu 2010 jsme s klisnou začali na jaře 2011 intenzivně pracovat.

 

Bohužel změnou prostředí pastvy a také samozřejmě jistým stresovým vypětím při vystoupeních klisna několikrát ročně prodělala kolikovou příhodu.

 

Přes našeho veterinárního lékaře jsme se dostala až k produktu HABIBI TRÁVENÍ PLUS od MVDr. Romany Babákové a začali jsme ho kobylce pravidelně přidávat do krmení. Překvapením pro nás bylo, že od té doby klisna nikdy neměla kolikovou příhodu a také jsme za to velmi rádi.

Samozřejmě jak se říká s jídlem roste chuť a v roce 2013 jsme dovezli další dvě  fríské klisny z Nizozemí. Jedna byla určená na chov a druhá na vystupování na různých akcích společně s druhou klisnou, která již vystupovala. Nejdříve bylo nutné klisnu něco naučit a samozřejmě pak někam také vyrazit. Klisna má velmi dobrý charakter, ale problémem bylo, že jakmile změnila domácí prostředí, trpěla velmi silným průjmem, což bylo přisuzováno ke stresu z prostředí, na které nebyla zvyklá. Doma bylo vše v pořádku, ale jakmile se vyjelo někam na akci či drezurní závody, klisna vždy měla průjem a celá se – jak se říká „podělala“. Napadlo nás přidávat jí do krmení přípravek od MVDr. Romany Babákové. I zde to byla správná volba a již při další akci bylo vidět velké zlepšení. Dnes již přidáváme pravidelně těmto dvěma klisnám přípravek HABIBI TRÁVENÍ PLUS do krmení a jsme si jisti, že nedojde k žádným kolikovým příhodám či průjmovým nehodám.

 

Přípravek samozřejmě kupujeme ve velkém balení a vydrží nám bez problémů na pár měsíců.

 

Za nás a naše koně můžeme jen vřele doporučit nejen koňákům, kteří mají problémy se zažíváním svých miláčků.

 

S pozdravem Monika a Leoš Novotní z Ptáčova