IN TIME

KONTAKTY

HABIBIproKoně
info@habibiprokone.cz
tel: +420 733 326 168
MVDr. Romana Babáková - výživa a zdraví koní
Ing. Petr Kubal - správa e-shopu

NOVINKY

arr3ZMĚNY CEN ZA POŠTOVNÉ PRO ROK 2018Došlo ke změnám v poštovném - poštovné přes Českou poštu se v roce 2018 bude odvíjet podle hmotnosti... arr3PF 2018arr3HABIBI - SOUTĚŽ LÉTA 2017HABIBI - SOUTĚŽ LÉTA 2017!!! VYHRAJTE NOVINKY 2017 OD HABIBI: 1. HABIBI - KLOUBY, ŠLACHY, VAZY,... arr3VÝSTAVA: LYSÁ NAD LABEM 15.-17.9.2017Pojedete na výstavu? Dovezeme Vám tam Vaše oblíbené směsi Habibi a ušetříte na poštovném. Objednávky... arr3ZMĚNA CEN ZA POŠTOVNÉ OD BŘEZNA 2017Z důvodu zdražení poštovného u našeho současného přepravce jsme nuceni změnit ceny za poštovné. U... arr3VELKÉ ZLEVNĚNÍ HABIBI TRÁVENÍ BASIC!Chtěli jsme pro Vás vytvořit co možná cenově nejdostupnější probiotickou podporu. Z toho důvodu jsme... arr3VÝPRODEJ HABIBI ELEKTROLYT - NĚKOLIK BALENÍ TĚSNĚ PO EXPIRACIŘekněte si o expirované balení se slevou 20% - při objednávce zadejte tento požadavek do "poznámky".... arr3ČESKÁ POŠTA LEVNĚJI!POSÍLÁME ČESKOU POŠTOU za skvělé ceny - všechny zásilky do 30kg za jednotnou cenu Kč 120,- !!!! Tato... arr3PF 2017arr326. - 30.12. 2016 Z důvodu dovolené máme zavřeno. Zásilky posíláme od 2.1. 2017. Přejeme Vam pohodové prožití svatečních dní a upřímně děkujeme za důvěru v roce 2016. Tým Habibi pro kone :-)arr3"KŮŇ 2016" LYSÁ NAD LABEMPřijďte za námi na výstavu do Lysé nad Labem 23.9.-25.9.2016 ... arr3PF 2016 a plány pro rok 2016   Předsevzetí v projektu HABIBI pro Koně pro rok 2016 - na co se můžete těšit? 1. Dokončení... arr3Jitka a její kobylka Bibi (foto: Marie Votavová) JITKA A JEJÍ KOBYLKA BIBI –  CHRONICKÝ PRŮJEM NEZNÁMÉHO PŮVODU Jitka... arr3PŘIDEJTE SEPŘIDEJTE SE K PROJEKTU HABIBI PRO KONĚ - NAPIŠTE NÁM NA info@habibiprokone.cz... arr3POSÍLÁME ČESKOU POŠTOU za skvělé ceny - všechny zásilky do 30kg za jednotnou cenu Kč 120,- !!!! Tato...

Úvod » Klouby, šlachy, hojení ran » HABIBI-KLOUBY širokospektrálně

Klouby, šlachy, hojení ran / HABIBI-KLOUBY širokospektrálně

Speciální směs HABIBI –  KLOUBY, ŠLACHY, VAZY, KŮŽE, HOJENÍ RAN


  • Výživa kloubní chrupavky a lubrikace kloubů.
  • Podpora hojení šlach a vazů.
  • Pomoc při hojení ran.
  • Podpora při chronických plicních onemocněních.
  • Výživa pro pevnou zdravou kůži a podkoží.

ZÁKLADNÍ KŮRA:

  • VÝŽIVA A LUBRIKACE KLOUBŮ, ŠLACH, VAZŮ - např. jako PREVENCE ZÁTĚŽOVÉHO PORANĚNÍ POHYBOVÉHO APARÁTU SPORTOVCŮM v přípravě před sezónou, během zátěže, pro regeneraci po sezóně, MLADÝM JEDINCŮM v OBDOBÍ RYCHLEJŠÍHO RŮSTU (velká plemena psů, velcí rychle rostoucí koně), STARŠÍM JEDINCŮM s horší hybností pohybového aparátu, dále po poraněních, při chronických kloubních onemocněních a po operacích.
  • VÝŽIVA, ZPEVNĚNÍ A „OMLAZENÍ“ PODKOŽÍ - součást boje proti stárnutí kůže a pro PODPORU HOJENÍ RAN:

Podávejte v dávkování dle živočišného druhu a váhy (viz. tabulka) v kůře minimálně 10 – 12 týdnů. Kůru dle potřeby opakujte 2 – 3 x ročně.

DLOUHODOBÉ PODÁVÁNÍ:

  • Např. při CHRONICKÝCH PLICNÍCH ONEMOCNĚNÍCH, PŘI POKROČILÝCH BOLESTIVÝCH ZMĚNÁCH KLOUBŮ, PRO PODPORU PŘI DOLÉČOVÁNÍ LAMINITIDY: Po dokončení základní kůry 10 – 12 týdnů můžete pokračovat v podávání a je možné snížit dávku na 50 – 80 % základní dávky doporučené v tabulce.

DOPORUČUJEME SPOJIT ZÁKLADNÍ KŮRU S DETOXIKACÍ:

  • Pro celostnější přístup k regeneraci nejen pohybového aparátu, ale i pro celkové zvýšení vitality a odolnosti organizmu proveďte detoxikaci pomocí HABIBI DETOX – Podávejte 6 – 8 týdnů před a nebo současně při začátku podávání „Habibi – klouby, šlachy, vazy, kůže“ klouby“ a po dobrání Detoxu dále pokračujte už jen se směsí „Habibi – klouby, šlachy, vazy, kůže“ klouby“.

ZPŮSOB PODÁVÁNÍ: Směsi jsou ve formě prášku. Pro snadnější příjem přimíchejte do zvlhčeného krmiva, případně zchutněte přídavkem oblíbeného krmiva (koně – např. ovocné pyré, vlhčené řepné řízky, otruby aj., psi a kočky – masové konzervy).


DÁVKOVÁNÍ HABIBI – KLOUBY, ŠLACHY, VAZY, KŮŽE, HOJENÍ RAN:

Kůň (500kg)

50g  / den

Poník, koza

30g  / den

Prase (50-100kg)

15-20g / den

Pes o hmotnosti:

10kg – 4g / den

20kg - 7g  / den

30kg - 10g  / den

50kg a více - 15g / den

Kočka

2-2,5g / den

 

UPOZORNĚNÍ: V prvních dnech se může dostavit celková únava a je vhodné prvních 14 dní dodržovat volnější režim. V případně velké únavy lze mírně snížit denní dávku přípravku, ale nepřerušujte kůru. Po překonání období únavy lze očekávat individuální nástup uvolnění a větší vitality  - opět dorovnejte denní dávku na doporučenou hladinu a dokončete kůru.

NEVHODNÉ PRO: březí a kojící samice, velmi malá mláďata, jedince s implantáty.

DALŠÍ DOPORUČENÍ: Směs Habibi – klouby, šlachy, vazy, kůže, hojení ran obsahuje malý přídavek vitamínů, minerálů pro extra podporu.  Zejména u koní, poníků a koz nenahrazuje denní potřebu těchto živin – je vhodné jej používat jako doplněk k vyrovnané krmné dávce. Je vhodné jej kombinovat s vitamíno-minerálním doplňkem ideálně s obsahem šetrných a dobře využitelných organických forem mikroprvků. Pro koně doporučujeme směs Habibi komplet vit. + min. směs ORGANIKA.

Řadit podle 
Výrobce  

Speciální směs HABIBI –  KLOUBY, ŠLACHY, KŮŽE,
HABIBI - KLOUBY, ŠLACHY, VAZY, KŮŽE A HOJENÍ RAN, 1 Kg - 20 dní (dávka pro koně)

naše cena Kč 1 460 (Euro 56)

novinka


Speciální směs HABIBI –  KLOUBY, ŠLACHY, KŮŽE,
HABIBI - KLOUBY, ŠLACHY, VAZY, KŮŽE A HOJENÍ RAN, 3 Kg - 60 dní (dávka pro koně)

naše cena Kč 3 990 (Euro 154)

novinka


Speciální směs HABIBI –  KLOUBY, ŠLACHY, KŮŽE,
HABIBI - KLOUBY, ŠLACHY, VAZY, KŮŽE A HOJENÍ, 10kg - 200 dní (dávka pro koně)

naše cena Kč 12 600 (Euro 485)

novinka