IN TIME

KONTAKTY

HABIBIproKoně
info@habibiprokone.cz
tel: +420 733 326 168
MVDr. Romana Babáková - výživa a zdraví koní
Ing. Petr Kubal - správa e-shopu

NOVINKY

arr3ZMĚNY CEN ZA POŠTOVNÉ PRO ROK 2018Došlo ke změnám v poštovném - poštovné přes Českou poštu se v roce 2018 bude odvíjet podle hmotnosti... arr3PF 2018arr3HABIBI - SOUTĚŽ LÉTA 2017HABIBI - SOUTĚŽ LÉTA 2017!!! VYHRAJTE NOVINKY 2017 OD HABIBI: 1. HABIBI - KLOUBY, ŠLACHY, VAZY,... arr3VÝSTAVA: LYSÁ NAD LABEM 15.-17.9.2017Pojedete na výstavu? Dovezeme Vám tam Vaše oblíbené směsi Habibi a ušetříte na poštovném. Objednávky... arr3ZMĚNA CEN ZA POŠTOVNÉ OD BŘEZNA 2017Z důvodu zdražení poštovného u našeho současného přepravce jsme nuceni změnit ceny za poštovné. U... arr3VELKÉ ZLEVNĚNÍ HABIBI TRÁVENÍ BASIC!Chtěli jsme pro Vás vytvořit co možná cenově nejdostupnější probiotickou podporu. Z toho důvodu jsme... arr3VÝPRODEJ HABIBI ELEKTROLYT - NĚKOLIK BALENÍ TĚSNĚ PO EXPIRACIŘekněte si o expirované balení se slevou 20% - při objednávce zadejte tento požadavek do "poznámky".... arr3ČESKÁ POŠTA LEVNĚJI!POSÍLÁME ČESKOU POŠTOU za skvělé ceny - všechny zásilky do 30kg za jednotnou cenu Kč 120,- !!!! Tato... arr3PF 2017arr326. - 30.12. 2016 Z důvodu dovolené máme zavřeno. Zásilky posíláme od 2.1. 2017. Přejeme Vam pohodové prožití svatečních dní a upřímně děkujeme za důvěru v roce 2016. Tým Habibi pro kone :-)arr3"KŮŇ 2016" LYSÁ NAD LABEMPřijďte za námi na výstavu do Lysé nad Labem 23.9.-25.9.2016 ... arr3PF 2016 a plány pro rok 2016   Předsevzetí v projektu HABIBI pro Koně pro rok 2016 - na co se můžete těšit? 1. Dokončení... arr3Jitka a její kobylka Bibi (foto: Marie Votavová) JITKA A JEJÍ KOBYLKA BIBI –  CHRONICKÝ PRŮJEM NEZNÁMÉHO PŮVODU Jitka... arr3PŘIDEJTE SEPŘIDEJTE SE K PROJEKTU HABIBI PRO KONĚ - NAPIŠTE NÁM NA info@habibiprokone.cz... arr3POSÍLÁME ČESKOU POŠTOU za skvělé ceny - všechny zásilky do 30kg za jednotnou cenu Kč 120,- !!!! Tato...

» NABÍZÍME EXPEDICE NA KONI

NABÍZÍME PUTOVÁNÍ S KONĚM


AŤ JSTE JEZDEC ČI NEJEZDEC, VYKONEJTE POUŤ, KTERÁ VÁS NADCHNE, OČISTÍ, NASMĚRUJE  A POSUNE DÁL.Pro koho je akce vhodná:

Forma osobního rozvojevystoupení ze stereotypu umožní získání nadhledu a pomůže uvědomit si cesty řešení různých životních situací.

  • Jste přepracovaní, vyhořelí? Máte pocit, že nemáte žádný směr? Nebo naopak máte cíle, ale nevíte, jak jich dosáhnout? Jste polapeni ve věčném kolotoči povinností? Prožíváte nebo jste prožili složitou životní situaci?
  • Jste spokojení se životem, plníte si sny a láká Vás zážitek z expedice na koni?
  • Máte vlastního koně a chcete s ním začít podnikat několikadenní výpravy a nevíte, jak na to?

 

Pak nás kontaktujte na info@habibiprokone.cz nebo na tel. 733326168. Popovídáme o Vašich představách, možnostech, schopnostech a navrhneme vhodnou variantu putování.

Jak expedice probíhá:

Ideální složení výpravy, které nabízíme, jsou dva koně, zkušený doprovod se psem, 1 klient. Doprovod zajišťuje celodenní asistenci - od rána do večera. Je možné se přizpůsobit Vašim individuálním požadavkům a případně rozšířit výpravu o dalšího klienta pěšího - bez koně a nebo je možná i účast s vlastním koněm (V případě, že kůň je zdravotně i schopnostmi schopen výpravu absolvovat).


Spaní:

Zajišťujeme pro vás celodenní asistenci při putování, nocleh je pak ve vaší vlastní režii. Nocleh nezprostředkováváme, ale můžeme Vám doporučit možnosti ubytování cestou - od ubytování v rekreačních střediscích, na rančích atp. až po předem neplánované táboření v přírodě pod stanem, celtou, pod širákem - každý pod svým "vlastním nebem" :-) (kam dojedeme, tam si usteleme). Zdarma vám můžeme zapůjčit stan či celtu. Upřednostňujeme cestování bez pevného plánu, které umožňuje putování v pravém slova smyslu. Program expedice se tak může operativně měnit podle toho, co život cestou nabídne a netřeba se svazovat žádným plánem, jen tak si jít…

Od rána je Vám opět doprovod k dispozici a den začíná teplou kávou na ohni :-)

Samozřejmě vše je volbou klienta.


Strava a vybavení:

Koně nesou veškeré vybavení, potraviny, krmivo a pitnou vodu. Zavazadla jsou tudíž velmi omezena váhou a objemem. Proto je nutné zabalit jen to nejnutnější (poradíme) a co jde, dokupujeme cestou při náhodném střetu s civilizací :-)

Požadavky na klienta:

Zkušenosti s koňmi nejsou podmínkou a ani netřeba žádné jezdecké schopnosti. Putování vedle koně, popřípadě s občasným nenáročným svezením se s asistencí průvodce, je také fajn.  Možná Vás samotné překvapí, jak se s koněm cestou zžijete. Tábornické zkušenosti jsou vhodné, ale pokud jste greenhorn, neklesejte na mysli, toho se cestou zaručeně zbavíte :-) Fyzická zdatnost je vždy lepší, než když vyrazíte na takové putování bez fyzičky – čím více ujdete, tím více vidíte, zažijete a tím to více baví. Výhoda cestování v minimálním počtu účastníků je, že se dá program lehce přizpůsobovat nejslabšímu článku řetězce :-) a ne vždy to musí být zrovna klient :-)

Termíny a ceník:

Najdete v samostatné sekci:

Termíny: http://www.habibiprokone.cz/TERMINY-2016-a4_37.htm

Ceník: http://www.habibiprokone.cz/CENIK-2016-a4_36.htm

Těšíme se na Vás!