IN TIME

KONTAKTY

HABIBIproKoně
info@habibiprokone.cz
tel: +420 733 326 168
MVDr. Romana Babáková - výživa a zdraví koní
Ing. Petr Kubal - správa e-shopu

NOVINKY

arr3ZMĚNY CEN ZA POŠTOVNÉ PRO ROK 2018Došlo ke změnám v poštovném - poštovné přes Českou poštu se v roce 2018 bude odvíjet podle hmotnosti... arr3PF 2018arr3HABIBI - SOUTĚŽ LÉTA 2017HABIBI - SOUTĚŽ LÉTA 2017!!! VYHRAJTE NOVINKY 2017 OD HABIBI: 1. HABIBI - KLOUBY, ŠLACHY, VAZY,... arr3VÝSTAVA: LYSÁ NAD LABEM 15.-17.9.2017Pojedete na výstavu? Dovezeme Vám tam Vaše oblíbené směsi Habibi a ušetříte na poštovném. Objednávky... arr3ZMĚNA CEN ZA POŠTOVNÉ OD BŘEZNA 2017Z důvodu zdražení poštovného u našeho současného přepravce jsme nuceni změnit ceny za poštovné. U... arr3VELKÉ ZLEVNĚNÍ HABIBI TRÁVENÍ BASIC!Chtěli jsme pro Vás vytvořit co možná cenově nejdostupnější probiotickou podporu. Z toho důvodu jsme... arr3VÝPRODEJ HABIBI ELEKTROLYT - NĚKOLIK BALENÍ TĚSNĚ PO EXPIRACIŘekněte si o expirované balení se slevou 20% - při objednávce zadejte tento požadavek do "poznámky".... arr3ČESKÁ POŠTA LEVNĚJI!POSÍLÁME ČESKOU POŠTOU za skvělé ceny - všechny zásilky do 30kg za jednotnou cenu Kč 120,- !!!! Tato... arr3PF 2017arr326. - 30.12. 2016 Z důvodu dovolené máme zavřeno. Zásilky posíláme od 2.1. 2017. Přejeme Vam pohodové prožití svatečních dní a upřímně děkujeme za důvěru v roce 2016. Tým Habibi pro kone :-)arr3"KŮŇ 2016" LYSÁ NAD LABEMPřijďte za námi na výstavu do Lysé nad Labem 23.9.-25.9.2016 ... arr3PF 2016 a plány pro rok 2016   Předsevzetí v projektu HABIBI pro Koně pro rok 2016 - na co se můžete těšit? 1. Dokončení... arr3Jitka a její kobylka Bibi (foto: Marie Votavová) JITKA A JEJÍ KOBYLKA BIBI –  CHRONICKÝ PRŮJEM NEZNÁMÉHO PŮVODU Jitka... arr3PŘIDEJTE SEPŘIDEJTE SE K PROJEKTU HABIBI PRO KONĚ - NAPIŠTE NÁM NA info@habibiprokone.cz... arr3POSÍLÁME ČESKOU POŠTOU za skvělé ceny - všechny zásilky do 30kg za jednotnou cenu Kč 120,- !!!! Tato...

» SENÁŽ-VÝROBA,VÝHODY,NEBEZPEČÍ

SENÁŽE - Výroba, výhody, rizika

 

Velké díky všem účinkujícím i sponzorům, za umožnění vzniku těchto videí:

Ing. Kateřina Blažková Ph.D., Výzkumý ústav živočišné výroby Uhříněves, Ústav výživy a krmení hospodářských zvířat - Zásady, výhody i nebezpečí krmení senáží.

Ing. Aleš Křivka, Alltech - Výroba senáží v praxi. Zásady správné konzervace. Rozlišení kvalitní a závadné senáže.

Ing. Karolína Poláková, Jezdecká škola Kocanda - zkušenosti chovatelky s krmením senáží.

Firma Claas - děkujeme za vynikající obrazové materiály.

 

SENÁŽ 1:

Výroba senáže.

Výhody senážování.

Princip konzervace.

Postup a zásady senážování.

Rizika spojená se senážováním.

 


 

SENÁŽ 2:

VÝHODY I NEBEZPEČÍ KRMENÍ SENÁŽÍ.

ZÁSADY KRMENÍ SENÁŽE KONÍM.

 

SENÁŽ 3:

Zkušenost chovatelky se senáží - zařazení do krmné dávky.

Výhody krmení senáží.

JAK ROZEZNAT KVALITNÍ A ZÁVADNOU SENÁŽ. Máselné kvašení.

 

Zajišťujeme pro Vás kvalitní inokulant pro konzervaci senáží pro koně:

Sill-All Fireguard

Sil-All Fireguard urychlí fermentaci siláže zahubením kvasinek a plísní během počáteční aerobní fáze a inhibicí růstu nežádoucích mikroorganizmů. Siláž (senáž = siláž ze zavadlé píce) je pak stabilnější, méně se zahřívá po otevření a zachvává si vyšší nutriční hodnotu. Ošetřený balík vydrží po otevření déle čerstvý.

Obsahuje složku biologickou - tedy kulturní mikroorganizmy, které řídí fermentaci senáže žádoucím způsobem tak, aby se rychle snížilo pH a došlo tak co nejdříve k zakonzervování píce. Dále obsahuje chemické konzervanty používané v potravniách - sorban draselný a benzoan sodný, které mají protiplísňový účinek. Ten se zvyšuje při klesajícím pH (s pomocí biologické složky). Chemická složka tak výrazně podpoří stabilitu senáže po otevření.

POUŽITÍ:


Dávkování:

150 g / tunu senáže tzn. 2 litry roztoku na tunu. Aplikujte ideálně při sklizni aplikátorem do komory pro homogenní rozptýlení v celé hmotě.

Poskytujeme poradenský servis:

Jsme Vám k dispozici pro individuální poradenství - neváhejte nás kontaktovat na tel.: 733 326 168 nebo na info@habibiprokone.cz.

K objednání v našem e-shopu zde:

http://www.habibiprokone.cz/SIL-ALL-FIREGUARD-inokulant-pro-kvalitni-konzervaci-senaze-pro-kone-d45.htm