IN TIME

KONTAKTY

HABIBIproKoně
info@habibiprokone.cz
tel: +420 733 326 168
MVDr. Romana Babáková - výživa a zdraví koní
Ing. Petr Kubal - správa e-shopu

NOVINKY

arr3ZMĚNY CEN ZA POŠTOVNÉ PRO ROK 2018Došlo ke změnám v poštovném - poštovné přes Českou poštu se v roce 2018 bude odvíjet podle hmotnosti... arr3PF 2018arr3HABIBI - SOUTĚŽ LÉTA 2017HABIBI - SOUTĚŽ LÉTA 2017!!! VYHRAJTE NOVINKY 2017 OD HABIBI: 1. HABIBI - KLOUBY, ŠLACHY, VAZY,... arr3VÝSTAVA: LYSÁ NAD LABEM 15.-17.9.2017Pojedete na výstavu? Dovezeme Vám tam Vaše oblíbené směsi Habibi a ušetříte na poštovném. Objednávky... arr3ZMĚNA CEN ZA POŠTOVNÉ OD BŘEZNA 2017Z důvodu zdražení poštovného u našeho současného přepravce jsme nuceni změnit ceny za poštovné. U... arr3VELKÉ ZLEVNĚNÍ HABIBI TRÁVENÍ BASIC!Chtěli jsme pro Vás vytvořit co možná cenově nejdostupnější probiotickou podporu. Z toho důvodu jsme... arr3VÝPRODEJ HABIBI ELEKTROLYT - NĚKOLIK BALENÍ TĚSNĚ PO EXPIRACIŘekněte si o expirované balení se slevou 20% - při objednávce zadejte tento požadavek do "poznámky".... arr3ČESKÁ POŠTA LEVNĚJI!POSÍLÁME ČESKOU POŠTOU za skvělé ceny - všechny zásilky do 30kg za jednotnou cenu Kč 120,- !!!! Tato... arr3PF 2017arr326. - 30.12. 2016 Z důvodu dovolené máme zavřeno. Zásilky posíláme od 2.1. 2017. Přejeme Vam pohodové prožití svatečních dní a upřímně děkujeme za důvěru v roce 2016. Tým Habibi pro kone :-)arr3"KŮŇ 2016" LYSÁ NAD LABEMPřijďte za námi na výstavu do Lysé nad Labem 23.9.-25.9.2016 ... arr3PF 2016 a plány pro rok 2016   Předsevzetí v projektu HABIBI pro Koně pro rok 2016 - na co se můžete těšit? 1. Dokončení... arr3Jitka a její kobylka Bibi (foto: Marie Votavová) JITKA A JEJÍ KOBYLKA BIBI –  CHRONICKÝ PRŮJEM NEZNÁMÉHO PŮVODU Jitka... arr3PŘIDEJTE SEPŘIDEJTE SE K PROJEKTU HABIBI PRO KONĚ - NAPIŠTE NÁM NA info@habibiprokone.cz... arr3POSÍLÁME ČESKOU POŠTOU za skvělé ceny - všechny zásilky do 30kg za jednotnou cenu Kč 120,- !!!! Tato...

Úvod » SIR JOSEPH - oblečení/spacáky

SIR JOSEPH - oblečení/spacáky

HABIBI DOPORUČUJE českou značku světové kvality - SirJoseph


Proč právě značka SirJoseph pro koňáky?

Protože chovatelé koní jsou při pobytu u koní vystaveni extrémním podmínkám a stejně jako naši čtyřnozí svěřenci si zasloužíme zajištění tepelného komfortu. A navíc - oblečení SirJoseph i skvěle vypadá. Je vysoce funkční a extrémně lehké. Oblečení i spacáky od Sira zaberou málo místa, což ocení zejména ti, kteří se věnují dlouhým vyjížďkám, distančnímu ježdění, několikadenním trekům a expedicím. Milovníci koňské turistiky se pak neobejdou bez funkčních a současně lehoučkých spacáků SirJoseph.

Komfort / Hmotnost

Na poměr tepelného komfortu a celkové hmotnosti je kladen největší důraz. Jedině výrobek s dostatečným teplelným komfortem a minimálním objemem a váhou předurčuje k použití i na těch nejnáročnějších expedicích, ale i v běžném mnohdy extrémním :-) životě koňáka.

Téměř 40 let vyrábí Sir Joseph kvalitní outdorové vybavení. Péřové a primaloftové oblečení, péřové spací pytle, nepromokavé oblečení i oblečení pro volný čas.

Poskytují oblečení a vybavení nejlepším světovým výškovým lezcům, kteří dobývají osmitisícovky, horolezcům, kteří zdolávají skalní stěny na všech kontinentech, polárníkům, trekařům, turistům i dětem objevujícím svět.

Zúročují zkušenosti z desítek expedic do nejvyšších hor světa a inspirují se od nejlepších světových horolezců současnosti.

Kvalita, spolehlivost, dlouhá životnost. Inteligentní technická řešení, praktické detaily, vysoce funkční materiály, nejlepší evropské husí prachové peří, špičková kvalita zpracování výrobků, vlastní výrobní zázemí. Atraktivní design a barvy, perfektně padnoucí střihy a důmyslné doplňky. To je směs, ze které tým Sira Josepha tvoří to nejlepší outdoorové vybavení a oblečení.

Bereme to podle sebe, takže věříme, že TOHLE SI ZAMILUJETE :-)

 

(Pozn. Nabídku od SirJoseph budeme postupně doplňovat, ale pokud již nyní toužíte po výrobku od Sira, který zde zatím není, napište nám, objednáme Vám cokoliv od Sira. Dodací lhůty jsou dle dostupnosti u výrobce.)  - www.sirjoseph.cz


Řadit podle 
Výrobce  

POPIS A VLASTNOSTI PRODUKTU Péřový spací pytel
Spacák SirJoseph DOUBLE-ATTACK II - dvojitý - husí peří - řada Trekking

naše cena Kč 7 990 (Euro 308)

doprava zdarma


Spací pytel SirJoseph ATTACK II 400 SPECIFIKACE
Spacák ATTACK II 400, řada trekking

naše cena Kč 4 490 (Euro 173)BUNDA SHIPROCK LADY II SPECIFIKACE PRODUKTU
Bunda SHIPROCK LADY II - husí peří, nepromokavá - řada Alpine

naše cena Kč 5 990 (Euro 231)

doprava zdarma


SPECIFIKACE PRODUKTU PRODUKTOVÁ ŘADA: LIGHT DRUH
VESTA EIGER LADY II - husí peří - Light line

naše cena Kč 2 990 (Euro 115)

doprava zdarma


SPECIFIKACE PRODUKTU PRODUKTOVÁ ŘADA: LIGHT DRUH
VESTA EIGER MAN II - husí peří - Light line

naše cena Kč 2 990 (Euro 115)

doprava zdarma


SPECIFIKACE PRODUKTU PRODUKTOVÁ ŘADA: LIGHT DRUH
BUNDA APRON HOODED LADY - husí peří - Light line

naše cena Kč 4 690 (Euro 181)

doprava zdarma