IN TIME

KONTAKTY

HABIBIproKoně
info@habibiprokone.cz
tel: +420 733 326 168
MVDr. Romana Babáková - výživa a zdraví koní
Ing. Petr Kubal - správa e-shopu

NOVINKY

arr3ZMĚNY CEN ZA POŠTOVNÉ PRO ROK 2018Došlo ke změnám v poštovném - poštovné přes Českou poštu se v roce 2018 bude odvíjet podle hmotnosti... arr3PF 2018arr3HABIBI - SOUTĚŽ LÉTA 2017HABIBI - SOUTĚŽ LÉTA 2017!!! VYHRAJTE NOVINKY 2017 OD HABIBI: 1. HABIBI - KLOUBY, ŠLACHY, VAZY,... arr3VÝSTAVA: LYSÁ NAD LABEM 15.-17.9.2017Pojedete na výstavu? Dovezeme Vám tam Vaše oblíbené směsi Habibi a ušetříte na poštovném. Objednávky... arr3ZMĚNA CEN ZA POŠTOVNÉ OD BŘEZNA 2017Z důvodu zdražení poštovného u našeho současného přepravce jsme nuceni změnit ceny za poštovné. U... arr3VELKÉ ZLEVNĚNÍ HABIBI TRÁVENÍ BASIC!Chtěli jsme pro Vás vytvořit co možná cenově nejdostupnější probiotickou podporu. Z toho důvodu jsme... arr3VÝPRODEJ HABIBI ELEKTROLYT - NĚKOLIK BALENÍ TĚSNĚ PO EXPIRACIŘekněte si o expirované balení se slevou 20% - při objednávce zadejte tento požadavek do "poznámky".... arr3ČESKÁ POŠTA LEVNĚJI!POSÍLÁME ČESKOU POŠTOU za skvělé ceny - všechny zásilky do 30kg za jednotnou cenu Kč 120,- !!!! Tato... arr3PF 2017arr326. - 30.12. 2016 Z důvodu dovolené máme zavřeno. Zásilky posíláme od 2.1. 2017. Přejeme Vam pohodové prožití svatečních dní a upřímně děkujeme za důvěru v roce 2016. Tým Habibi pro kone :-)arr3"KŮŇ 2016" LYSÁ NAD LABEMPřijďte za námi na výstavu do Lysé nad Labem 23.9.-25.9.2016 ... arr3PF 2016 a plány pro rok 2016   Předsevzetí v projektu HABIBI pro Koně pro rok 2016 - na co se můžete těšit? 1. Dokončení... arr3Jitka a její kobylka Bibi (foto: Marie Votavová) JITKA A JEJÍ KOBYLKA BIBI –  CHRONICKÝ PRŮJEM NEZNÁMÉHO PŮVODU Jitka... arr3PŘIDEJTE SEPŘIDEJTE SE K PROJEKTU HABIBI PRO KONĚ - NAPIŠTE NÁM NA info@habibiprokone.cz... arr3POSÍLÁME ČESKOU POŠTOU za skvělé ceny - všechny zásilky do 30kg za jednotnou cenu Kč 120,- !!!! Tato...


PF 2016 a plány pro rok 2016

 

Předsevzetí v projektu HABIBI pro Koně pro rok 2016 - na co se můžete těšit?

1. Dokončení několika nových receptur - Vím, že mnozí na ně již nějaký čas čekáte - vše se připravuje současně a tak novinky přibydou nakonec až nyní po Novém roce. A Ti kteří neví - můžete se těšit např. na:

- Základní minerálně - vitamínový doplněk pro každodenní podávání s maximálním podílem přirozených zdrojů - šetrný k organizmu koně, k životnímu prostředí a koněm lehce využitelný.

- Speciálka na kůži, srst, kopyta

- Speciálka pro selen-deficitní koně - na doplnění stávající krmné dávky koně o organický selen - pro překlenutí deficitu selenu v krmné dávce.

- A na co se obzvláště těším? To bude: Speciálka pro podávání při alergických reakcích, nežádoucích zánětlivých reakcích a pro hojení poškozených tkání (např. pro mušáky, potravní alergie, silné akutní záchvaty dušnosti, laminitidy, myopatie, regenerace po velmi intenzivní zátěži, pooperační léčba atd.)

2. Jste skvělí, co děláte pro své nemocné koně! A je mi ctí, že Vám projekt Habibi pro koně dokáže pomoci. Děkuji za Vaše ohlasy - každý pacient, kterému se daří zlepšit stav a životní pohodu mi dává sílu a víru, že to co dělám, dává smysl. A to je pro každou práci ten nejdůležitější motor. V rámci předsevzetí pro rok 2016 bych ráda zveřejnila Vaše příběhy o tom, jak jste se porvali s onemocněním Vašeho koně. A věřím, že to bude ta největší podpora pro další chovatele, kteří se dostávají do podobných situací a klesají na mysli. Třeba příběhy druhých budou pro Vás tím pověstným světlem na konci tunelu. :-) Děkuji Všem, kdo posíláte své příběhy a Vy ostatní, kteří budete mít chuť napsat mi pár řádků. bude mi ctí!

3. Dále bych ráda v rámci projektu předala více informací z oblasti aromaterapie - z toho obrovského a starobylého světa účinků silných bylinných extraktů, který je starý jako lidstvo samo.

4. No a v rámci projektu Habibi pro Koně.cz bych si v tomto roce chtěla udělat radost i sobě :-) Projekt bych během jara 2016 chtěla rozšířit o svou vášeň - koňské expedice a vše o putování na koních. Věřím, že to bude radost nejen pro mne, ale i pro mnohé z Vás - vždyť co jiného člověka očistí od starostí více, než několikadenní ztracení se v lese a vykonání náročné cesty se čtyřnohým přítelem. No a řekněte - kdo z nás to nepotřebuje?! :-) Podělím se o zkušenost s balením a s výživou koně během cesty a se vším, co k takovému putování patří a to i včetně kvalitního expedičního vybavení pro Vás.

 

Pokud v předsevzetích chybí něco, co by jste rádi, napište na info@habibiprokone.cz. Vašich podnětů se opravdu vážím.

Děkuji za přízeň a přeji vše nej ve Vašem roce 2016!

Za projekt HABIBIproKoně.cz

MVDr. Romana Babáková