Prosíme zákazníky, kteří si přejí platit v eurech aby zde přepnuli měnu e-shopu na eura. Příjemný nákup.
Logo
0 ks
za Kč 0,00
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
11.04.2021
Habibi Trávení Basic
PODPORA ROZPÁSÁNÍ - Habibi Trávení BASIC: Směs s probiotickými kvasinkami Alltech Yea-Sacc, ochucená fenyklem, pomáhá omezit potíže sp... číst celé
27.02.2021
SORB - v akci
Představujeme Vám první ze třech směsí, které letos zlevňujeme:     Habibi- SORB - pomocník pro aktuální téma, při konci zimy a hor... číst celé
16.02.2021
Tip na eko přístup
  Máme pro Vás tip jak postupovat při pravidelném užívání našich produktů. Pokud chcete vyzkoušet jak bude Vašemu koni produkt chutnat - můžete zvol... číst celé
Zobrazit všechny novinky
 1. Úvod
 2. NOVINKA !!! ORGANIKA amino - omega BALANCER s nukleotidy (zaváděcí cena - sleva)

NOVINKA !!! ORGANIKA amino - omega BALANCER s nukleotidy (zaváděcí cena - sleva)

HABIBI ORGANIKA amino - omega BALANCER s nukleotidy. 

Koncentrovaný granulovaný balancer s vysoce kvalitním proteinem, bezobilný, nízké cukry, nízké dávkování, nezatěžuje trávicí systém, vhodný jak pro zdravé koně, tak i pro koně citlivé, alergiky, vředaře, IR koně, koně s myopatiemi a koně s dechovými potížemi.

 • Bezobilný, bez vojtěšky, se zdrojem Omega 3 - DHA z vodních řas, se lněným olejem - vhodný i pro citlivé koně, alergiky, mušáky, dušné koně.
 • Nízké cukry - vhodný jako jediný příkrm k senu / pastvě u koní se vředy, s myopatiemi, s metabolickým syndromem / inzulinovou rezistencí, se sklony ke schvácení kopyt, i pro koně obézní. 
 • U koní na dietě zajistí Habibi Balancer přísun nezbytných živin, které by jinak díky omezení příjmu krmiva mohly výrazně chybět.
 • U koní v zátěži, kteří potřebují přidat energii v krmné dávce (pracující koně, koně v zátěži, mladí rostoucí koně, březí nebo kojící klisny, hřebci v reprodukci, hůře krmitelní koně) stačí k senu a Habibi Balanceru přidat již jen oves, ječmen, oleje nebo řepné řízky nebo jejich kombinaci dle energetické potřeby.
 • Díky koncentrovaným živinám z Habibi Balanceru je pak celkový objem příkrmu menší a není tedy tolik zatěžující na trávicí systém.
 • Vysoce koncentrované funkční proteiny (esenciální aminokyseliny a nukleotidy) pro nadstandardní doplnění každodenní potřeby celého organizmu, zejména pro budování a udržení zdravé svaloviny.
 • Nukleotidy - vysoce koncentrovaný funkční protein přispívá k dobrému startu do života u hříbat, podporuje zdraví trávicího aparátu. Skvělá podpora i pro koně v zátěži pro rychlou regeneraci a budování svalové hmoty, vhodné jsou i při nemoci, v rekonvalescenci, u koní na dietě z důvodu obezity, starých koní, koní ze špatných podmínek. 
 • Zajišťuje vitamíny a minerály. Stopové prvky jsou 100% obsahu v organických formách s dobrou biovyužitelností - Bioplex a Selplex (organický selen). Dále balancer přináší posílený zinek, biotin, vit. E, vyvážený poměr vápníku a fosforu, hořčík, vitamíny B-komplex pro extra podporu.
 • Kopřiva dvoudomá jako zdroj přírodního křemíku a dalších prospěšných živin.
 • Habibi Balancer můžete podávat samostatně nebo zamíchaný do krmiva dle potřeb koně.
 • Dávka na 500kg koně a den je pouze 200 g.

 

Zobrazuji 1-3 z 3
 • Akce
 • Novinka
ORGANIKA amino-omega BALANCER s Nukleotidy 7 kg kbelík 35 dní
Běžná cena Kč 2 430
Ušetříte Kč 140(- 6 %)
Kč 2 290
Kč 1 991 bez DPH
6 % sleva
Kč 2 290
Kč 1 991 bez DPH
ks
 • Akce
 • Novinka
ORGANIKA amino-omega BALANCER s Nukleotidy 12 kg pytel 60 dní
Běžná cena Kč 3 897
Ušetříte Kč 97(- 2 %)
Kč 3 800
Kč 3 304 bez DPH
2 % sleva
Kč 3 800
Kč 3 304 bez DPH
ks
 • Akce
 • Novinka
ORGANIKA amino-omega BALANCER s Nukleotidy 25 kg pytel 125 dní
Běžná cena Kč 7 680
Ušetříte Kč 80(- 1 %)
Kč 7 600
Kč 6 609 bez DPH
1 % sleva
Kč 7 600
Kč 6 609 bez DPH
ks
Produktů na stránku 61218

 

 

Způsob užívání: ORGANIKA BALANCER lze krmit samostatně nebo zamíchané v krmivu. Granule není potřeba namáčet. V případě potřeby zvýšení energie v krmné dávce můžete jednoduše doplnit ovsem, ječmenem, případně jinými zdroji energie. Dávkujte podle váhy a věku koně a zátěže (viz. tabulka), dávku zvyšte v období větší zátěže, před začátkem přelínání minimálně 1 měsíc předem.

Pro nízký obsah cukrů a vysoké zastoupení funkčních živin vhodné i pro koně s metabalickým syndromem, pro koně obézní a se sklony k laminitidě.

U koní vyžadujících v období potíží extra podporu je možné k balanceru přidat cílené směsi Habibi podle individuální potřeby.

Skladování: Uchovávejte v suchém a chladném prostředí, nevystavujte přímému slunečnímu záření ani jiným zdrojům tepla! Papírové pytle skladujte pouze v interiéru a u otevřeného pytle vytlačte vzduch a co nejlépe uzavřete. Chraňte zejména před vzdušnou vlhkostí a vlhkou podlahou.

Odborné poradenství

MVDr. Romana Babáková

+420 733 326 168

info@habibiprokone.cz

 

 

Internetový obchod

Mgr. Martina Skrejvalová

e-shop@habibiprokone.cz

Výroba/sklad/kovodílna

Ing. Petr Kubal

+420 725 062 963

petr.kubal6@seznam.cz

Habibi pro koně
Logo
MVDr. Romana Babáková
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz