KONTAKTY

HABIBIproKoně
info@habibiprokone.cz
tel: +420 733 326 168
MVDr. Romana Babáková - výživa a zdraví koní
Ing. Petr Kubal - správa e-shopu

NOVINKY

arr3PF 2020Upřímně Vám děkujeme za důvěru a spolupráci v roce 2019. Budeme tu pro Vás i v tom dalším roce 2020... arr324.12. 2019 - 3.1.2020 Čerpáme dovolenou a i Vám přejeme pohodové prožití svátečních dní. Upřímně Vám děkujeme za důvěru v předešlých letech a přejeme hodně štěstí a zdraví pro Vás i Vaše koně v roce 2020! Váš tým Habibi pro koně.czarr3DOVOLENÁ 24. 6. - 7. 7. 2019V tomto termínu budeme čerpat dovolenou a bohužel nebudeme moci vyřizovat po tuto dobu Vaše... arr3DOVOLENÁ 10. - 14. 9. 2018V tomto termínu nebudeme odesílat zásilky. Vaše objednávky budeme expedovat v nejbližším možném... arr3VÝSTAVA: PARDUBICE 25.-26.8.2018KONĚ V AKCI - Přijďte za náma na stánek popovídat o potížích Vašich koní. Také Vám letos naposledy... arr3DOVOLENÁ 2. - 14. 5. 2018V době dovolené budeme odesílat zásilky pouze omezeně a to kurýrní službou InTime. Doba dodání bude... arr3VSTUPENKY ZDARMA - VÝSTAVA FOR HORSE 2018 12.-15.4. 2018  VSTUPENKY NA VELETRH "FOR HORSE 2018" ZDARMA pro naše fanoušky na Facebookovém profilu Habibi... arr321.3. - 25.3.2018 POZVÁNKA NA JARNÍ JEZDECKÝ FESTIVAL V LYSÉ NAD LABEM 2018   Chystáte se na... arr3PF 2018arr3ZMĚNY CEN ZA POŠTOVNÉ A ZPŮSOBŮ DORUČOVÁNÍ V ROCE 2018Došlo ke změnám v poštovném - poštovné přes Českou poštu se v roce 2018 bude odvíjet podle hmotnosti... arr3HABIBI - SOUTĚŽ LÉTA 2017HABIBI - SOUTĚŽ LÉTA 2017!!! VYHRAJTE NOVINKY 2017 OD HABIBI: 1. HABIBI - KLOUBY, ŠLACHY, VAZY,... arr3VÝSTAVA: LYSÁ NAD LABEM 15.-17.9.2017Pojedete na výstavu? Dovezeme Vám tam Vaše oblíbené směsi Habibi a ušetříte na poštovném. Objednávky... arr3VELKÉ ZLEVNĚNÍ HABIBI TRÁVENÍ BASIC!Chtěli jsme pro Vás vytvořit co možná cenově nejdostupnější probiotickou podporu. Z toho důvodu jsme... arr3PF 2017arr3"KŮŇ 2016" LYSÁ NAD LABEMPřijďte za námi na výstavu do Lysé nad Labem 23.9.-25.9.2016 ... arr3PF 2016 a plány pro rok 2016   Předsevzetí v projektu HABIBI pro Koně pro rok 2016 - na co se můžete těšit? 1. Dokončení... arr3Jitka a její kobylka Bibi (foto: Marie Votavová) JITKA A JEJÍ KOBYLKA BIBI –  CHRONICKÝ PRŮJEM NEZNÁMÉHO PŮVODU Jitka...

VÍTEJTE V PROJEKTU "HABIBI PRO KONĚ"!


 

Hlavním posláním projektu HABIBI PRO KONĚ.CZ je poskytnout kompletní podporu v přistupu ke koním v souladu s jejich přirozenými potřebami a jejich individuálními odlišnostmi.

Kůň je v dnešní době na svém člověku plně závislý. Každý chovatel by tedy měl znát přirozené potřeby svého koně a těmto potřebám  by měl co nejvíce přizpůsobit způsob chovu - to je ta nejlepší prevence vzniku onemocnění!

Někteří koně potřebují speciální péči  a nadstandartní přístup a to se mnohdy neobejde bez značného úsilí chovatele. A někdy zase stačí třeba jen malá změna v chovu, ale pro koně to může být velký posun k lepšímu.

Věříme, že Vám tento projekt přinese inspiraci, která bude přínosem pro vašeho koně.

 

POSELSTVÍ OD HABIBI:

Partnerství člověka a koně je hlavně o sdílení společných chvil. Kůň je stádové zvíře a má potřebu se družit. Pro každého koňáka je pak ten nejkrásnější pocit, když zaslouženě dostane důvěru svého koně a stane se jeho „stádem“.Ať jste „stádem“ pro vašeho koně a ať jsou vaše společné chvíle plné pohody a souznění!

 

A proč Habibi? Jak to vše začalo se dozvíte zde: http://www.habibiprokone.cz/PRIBEH-HABIBI-a1_16.htm

 


 

CO PRO VÁS PŘIPRAVUJEME:

Cílem tohoto projektu je poskytnout kompletní informace, jak přistupovat ke koním individuálně a jak vyjít vstříc  potřebám konkrétního koně.

Poradenství: Snažíme se vidět koně jako celek a i k němu tak přistupovat. Kontaktujte nás a rádi s Vámi probereme potíže konkrétních koní. Spolupracujeme s veterináři i výživáři. Doporučujeme pouze kvalitní výrobky, které pomohou opravdu řešit potřebnou situaci. Zdraví a welfare koně je jako puzzle, proto se snažíme řešit Vašeho koně "z více stran". Vše má svou příčinu a svůj následek. Snažíme se řešit problémy u příčiny, ne jen jejich následky.

Ve videích, ve článcích najdete informace o přirozených potřebách koní, najdete zde doporučení různých odborníků, jak přistupovat ke koním nemocným a hlavně jak koně chovat tak, aby u nich onemocnění nevznikala.

Speciální směsi HABIBI: Naleznete zde Speciální směsi Habibi, které Vám mohou pomoci jak při prevenci, tak i při chovu koní se speciálními nároky. Speciální směsi Habibi jsou cílené na různé zdravotní potíže. Tyto směsi jsou pečlivě sestaveny na základě přirozených potřeb koní s ohledem na jejich zdraví a jsou vyrobeny z kvalitních produktů, zejména ze špičkových technologií vyvinutých mezinárodní společností Alltech.

Nastavení základní krmné dávky: Pomůžeme Vám s nastavením jednoduché spolehlivé krmné dávkyl.

Aromaterapie: Aromaterapií doplňujeme náš přístup ke koni jako k celku. Používáme a doporučujeme vysoce kvalitní esenciální oleje YoungLiving, které jsou velice silné, neředěné a pocházejí z velmi kvalitních zdrojů. Zaručují efekt na psychické i fyzické zdraví již v řádech pár kapek. Aplikaci může provádět sám majitel koně. Tyto oleje jsou určeny jak pro zvířata, tak hlavně pro lidi. Můžete tak spolu se svým koněm sdílet blahodárnou pouť do světa rostlinných esencí společně :-) Kontaktujte nás pro doporučení a pro asistenci při aplikaci. Jsme schválení distributoři. Reg.číslo: 2307219.

Pro chovatele a majitele koní a psů "Habibi doporučuje": Připravujeme pro Vás nabídku užitečných "vychytávek", které uvítá snad každý, kdo se pohybuje kolem koní, psů a jiné havěti. Nálepku "Habibi doporučuje" dáme jen na zboží, které nám dává smysl. V současnosti testujeme: Neviditelný plot pro psy, který dává Vašemu psovi svobodu kolem koní, aniž by jste museli mít u stájí psa uvázaného. Ten se tak může pohybovat volně ve vytčených hranicích o obvodu až 600m a přitom se nemusíte bát, že by podběhl ohrady a ztratil se! Začínáme s testováním a budeme Vás informovat. Dále se chystáme odzkoušet iRobot - robotický vysavač do domácnosti / kluboven / obytných místností kolem stájí. Všichni víme, jak je těžké udržet čistotu při tak velkém tlaku prachu, nečistot a chlupů - těšíme se, že pro sebe i pro Vás najdeme řešení. A to je jen začátek. Nechme se překvapit ;-)

Expedice - treky na koni. V roce 2016 jsme take rozjeli srdeční záležitost - sekci o koňských expedicích. Co vše je potřeba zvážit, zajistit, připravit, naplánovat a očekávat, pokud se chcete s Vaším koněm ztratit na několik dní v divočině :-) 

________________________________________________________________________________________________

 

PŘIDEJTE SE K PROJEKTU "HABIBI PRO KONĚ":

Pokud vás tento projekt oslovil, přidejte se - napište nám svůj příběh, zkušenost, vytvořte s námi video, pošlete nám fotografie, propojme projekty, které pomáhají koním. Kontaktujte nás na info@habibiprokone.cz.