Prosíme zákazníky, kteří si přejí platit v Eurech, aby na horní liště přepnuli měnu e-shopu na eura. Příjemný nákup.
Logo
0 ks
za Kč 0,00
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
19.01.2023
SOUTĚŽ NA FACEBOOKU!
Dovolujeme si Vás pozvat na náš facebook, kde právě probíhá soutěž o balení IMUNITY-4-ALL!!! Neváhejte a připojte se k nám a zasoutěžte si o tento na... číst celé
31.12.2022
PF 2023  Vážení zákazníci, upřímně Vám děkujeme za Vaši přízeň a důvěru v roce 2022. Ať jste v roce 2023 šťastní, zdraví a ať je Váš každý den plný k... číst celé
05.06.2022
!!! NOVINKA !!! HABIBI ORGANIKA amino - omega BALANCER s Nukleotidy
Je to tady! Zhmotnění více než 2 let příprav!!! S hrdostí a radostí Vám představujeme naši novou úžasnou a GRANULOVANOU směs HABIBI ORGANIKA amino - o... číst celé
Zobrazit všechny novinky

ANTIBIOTIKA A TRÁVENÍ

- JAK POMÁHÁ SPECIÁLKA HABIBI - TRÁVENÍ BASIC

Karolína Vorálková, se s námi podělila o podrobný popis zkušenosti se Speciálkou Habibi - Trávení Basic, kterou využila jako prevenci při podávání antibiotik nemocné kobylce. Děkujeme jí za pečlivě zpracovanou referenci, kterou Vám předkládáme níže a také ji můžete najít na stránkách, které Karolína spravuje:

Habibi TRÁVENÍ- BASIC

Habibi TRÁVENÍ- basic

"Ahoj, další recenze se bude týkat speciální směsi Habibi trávení- basic. Tato směs je, jak už název napovídá, na podporu trávení. Brigitte jsem směs koupila, protože kvůli zranění začala brát antibiotika. Antibiotika škodí bakteriím v trávícím traktu a narušují rovnováhu. Mohou vzniknout problémy jako například průjem či bolení břicha. Probiotika jsem nasadila hned první den, kdy Brigitte začala brát léky. Dávala jsem je zhruba v poledne cca 3 hodiny po podání antibiotik. Dnes je to druhý den, co bere antibiotika a zatím vše v pořádku. Probiotika bude dostávat po celou dobu užívání léků a minimálně ještě 10 dní po dobrání léků.

Tato směs je výhodná v tom, že obsahuje probiotika- bakterie i prebiotika- často se uvádí, že je to výživa pro probiotika, ale není to vždy tak- mohou to být i látky, které podporují růst prospěšné mikroflory jinak. Právě probiotika v Habibi směsi ve formě Bio-Mos od Alltechu mají tu funkci, že imitují vazebné cukry sliznice zažívacího systému a umí tak na sebe navázat patogenní mikroorganizmy, které taková vazebná místa vyhledávají. Vyvázané patogeny tak odchází ze zažívání spolu s výkaly v neškodné podobě. Tímto mechanizmem umí glykomanany Biomos SNIŽOVAT INFEKČNÍ TLAK VE STŘEVECH - což znamená více prostoru pro prospěšné bakterie, zdravější střevní výstelka, lepší využitelnost z krmné dávky a v druhé vlně i modulaci imunitního systému - tělo si díky prentaci Biomosem vyvázaných patogenů posiluje ochranou bariéru pomocí protilátek ve sliznicích. Tato směs je skvělou podporou právě při antibiotické léčbě, kdy se vazbou patogenů ze střev snižuje riziko vzniku na antibiotika rezistentních kmenů.

Ve směsi jsou živé organismy (konkrétně kvasinky Yea-Saac 1026) a proto se směs namáčí až těsně před konzumací a nesmí se zalévat teplejší vodou než 40 stupňů.

Prodávají se v různé velikosti balení. Já si koupila 1,3 kg na vyzkoušení, jelikož po dobrání asi vyzkouším směs PLUS, která má navíc vyvazovač mykotoxinů. Kůň dostává 50g na den, takže tento kyblík vydrží na 26 dní.

Cena tohoto produktu byla cca 670 kč. Co se mi zdálo zajímavé, že na vršku byla nálepka se jménem a dávkováním.

 

Co se týče chuti, Brigitte se mi po něm mohla utlouct a velmi jí to chutnalo, ale Besina směs nechtěla jíst vůbec. Ale co mám osobně zkušenosti i s jinými produkty, koně si na ně časem zvyknou (cca 3-5 dní). Směs má příchuť fenyklu a vojtěšky.

Celkově si myslím, že je to velice slušný produkt."

Karolína Vorálková

http://bes-brigitte-a-karolina.webnode.cz/products/habibi-traveni-basic/

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Objednat Speciálku HABIBI - TRÁVENÍ BASIC můžete zde:

http://www.habibiprokone.cz/Habibi-TRAVENI-BASIC-c11_14_3.htm


Odborné poradenství

MVDr. Romana Babáková

+420 733 326 168

info@habibiprokone.cz

 

 

Internetový obchod

Mgr. Martina Skrejvalová

e-shop@habibiprokone.cz

Kovodílna

Ing. Petr Kubal

+420 725 062 963

petr.kubal6@seznam.cz

Habibi pro koně - kontaktujte nás
Logo
MVDr. Romana Babáková
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz