Logo
0 ks
za Kč 0,00
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 

Jak Speciálka HABIBI TRÁVENÍ PLUS pomáhá s citlivým TRÁVENÍM u fríských koní v Ptáčově:


 

Fríské koně chováme již 6 rokem. Zabýváme se vystoupením a propagací tohoto nádherného plemene na různých akcích spojených s koňskou tématikou. Naše první fríské koně jsme dovezli v roce 2010. Byla to březí klisna a valach. Po porodu a odstavu hříběte, které se narodilo v červnu 2010 jsme s klisnou začali na jaře 2011 intenzivně pracovat.

 

Bohužel změnou prostředí pastvy a také samozřejmě jistým stresovým vypětím při vystoupeních klisna několikrát ročně prodělala kolikovou příhodu.

 

Přes našeho veterinárního lékaře jsme se dostala až k produktu HABIBI TRÁVENÍ PLUS od MVDr. Romany Babákové a začali jsme ho kobylce pravidelně přidávat do krmení. Překvapením pro nás bylo, že od té doby klisna nikdy neměla kolikovou příhodu a také jsme za to velmi rádi.

Samozřejmě jak se říká s jídlem roste chuť a v roce 2013 jsme dovezli další dvě  fríské klisny z Nizozemí. Jedna byla určená na chov a druhá na vystupování na různých akcích společně s druhou klisnou, která již vystupovala. Nejdříve bylo nutné klisnu něco naučit a samozřejmě pak někam také vyrazit. Klisna má velmi dobrý charakter, ale problémem bylo, že jakmile změnila domácí prostředí, trpěla velmi silným průjmem, což bylo přisuzováno ke stresu z prostředí, na které nebyla zvyklá. Doma bylo vše v pořádku, ale jakmile se vyjelo někam na akci či drezurní závody, klisna vždy měla průjem a celá se – jak se říká „podělala“. Napadlo nás přidávat jí do krmení přípravek od MVDr. Romany Babákové. I zde to byla správná volba a již při další akci bylo vidět velké zlepšení. Dnes již přidáváme pravidelně těmto dvěma klisnám přípravek HABIBI TRÁVENÍ PLUS do krmení a jsme si jisti, že nedojde k žádným kolikovým příhodám či průjmovým nehodám.

 

Přípravek samozřejmě kupujeme ve velkém balení a vydrží nám bez problémů na pár měsíců.

 

Za nás a naše koně můžeme jen vřele doporučit nejen koňákům, kteří mají problémy se zažíváním svých miláčků.

 

S pozdravem Monika a Leoš Novotní z PtáčovaOdborné poradenství

MVDr. Romana Babáková

+420 733 326 168

info@habibiprokone.cz

 

 

Internetový obchod

Mgr. Martina Skrejvalová

e-shop@habibiprokone.cz

Výroba/sklad/kovodílna

Ing. Petr Kubal

+420 725 062 963

petr.kubal6@seznam.cz

Habibi pro koně
Logo
MVDr. Romana Babáková
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.