Prosíme zákazníky, kteří si přejí platit v Eurech, aby na horní liště přepnuli měnu e-shopu na eura. Příjemný nákup.
Logo
0 ks
za Kč 0,00
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
19.01.2023
SOUTĚŽ NA FACEBOOKU!
Dovolujeme si Vás pozvat na náš facebook, kde právě probíhá soutěž o balení IMUNITY-4-ALL!!! Neváhejte a připojte se k nám a zasoutěžte si o tento na... číst celé
31.12.2022
PF 2023  Vážení zákazníci, upřímně Vám děkujeme za Vaši přízeň a důvěru v roce 2022. Ať jste v roce 2023 šťastní, zdraví a ať je Váš každý den plný k... číst celé
05.06.2022
!!! NOVINKA !!! HABIBI ORGANIKA amino - omega BALANCER s Nukleotidy
Je to tady! Zhmotnění více než 2 let příprav!!! S hrdostí a radostí Vám představujeme naši novou úžasnou a GRANULOVANOU směs HABIBI ORGANIKA amino - o... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. KOŇSKÉ EXPEDICE
  3. NABÍZÍME EXPEDICE NA KONI

NABÍZÍME PUTOVÁNÍ S KONĚM

 

AŤ JSTE JEZDEC ČI NEJEZDEC, VYKONEJTE POUŤ, KTERÁ VÁS NADCHNE, OČISTÍ, NASMĚRUJE  A POSUNE DÁL.


 

Pro koho je akce vhodná:

Forma osobního rozvojevystoupení ze stereotypu umožní získání nadhledu a pomůže uvědomit si cesty řešení různých životních situací.

  • Jste přepracovaní, vyhořelí? Máte pocit, že nemáte žádný směr? Nebo naopak máte cíle, ale nevíte, jak jich dosáhnout? Jste polapeni ve věčném kolotoči povinností? Prožíváte nebo jste prožili složitou životní situaci?
  • Jste spokojení se životem, plníte si sny a láká Vás zážitek z expedice na koni?
  • Máte vlastního koně a chcete s ním začít podnikat několikadenní výpravy a nevíte, jak na to?

 

Pak nás kontaktujte na info@habibiprokone.cz nebo na tel. 733326168. Popovídáme o Vašich představách, možnostech, schopnostech a navrhneme vhodnou variantu putování.

Jak expedice probíhá:

Ideální složení výpravy, které nabízíme, jsou dva koně, zkušený doprovod se psem, 1 klient. Doprovod zajišťuje celodenní asistenci - od rána do večera. Je možné se přizpůsobit Vašim individuálním požadavkům a případně rozšířit výpravu o dalšího klienta pěšího - bez koně a nebo je možná i účast s vlastním koněm (V případě, že kůň je zdravotně i schopnostmi schopen výpravu absolvovat).


Spaní:

Zajišťujeme pro vás celodenní asistenci při putování, nocleh je pak ve vaší vlastní režii. Nocleh nezprostředkováváme, ale můžeme Vám doporučit možnosti ubytování cestou - od ubytování v rekreačních střediscích, na rančích atp. až po předem neplánované táboření v přírodě pod stanem, celtou, pod širákem - každý pod svým "vlastním nebem" :-) (kam dojedeme, tam si usteleme). Zdarma vám můžeme zapůjčit stan či celtu. Upřednostňujeme cestování bez pevného plánu, které umožňuje putování v pravém slova smyslu. Program expedice se tak může operativně měnit podle toho, co život cestou nabídne a netřeba se svazovat žádným plánem, jen tak si jít…

Od rána je Vám opět doprovod k dispozici a den začíná teplou kávou na ohni :-)

Samozřejmě vše je volbou klienta.


Strava a vybavení:

Koně nesou veškeré vybavení, potraviny, krmivo a pitnou vodu. Zavazadla jsou tudíž velmi omezena váhou a objemem. Proto je nutné zabalit jen to nejnutnější (poradíme) a co jde, dokupujeme cestou při náhodném střetu s civilizací :-)

Požadavky na klienta:

Zkušenosti s koňmi nejsou podmínkou a ani netřeba žádné jezdecké schopnosti. Putování vedle koně, popřípadě s občasným nenáročným svezením se s asistencí průvodce, je také fajn.  Možná Vás samotné překvapí, jak se s koněm cestou zžijete. Tábornické zkušenosti jsou vhodné, ale pokud jste greenhorn, neklesejte na mysli, toho se cestou zaručeně zbavíte :-) Fyzická zdatnost je vždy lepší, než když vyrazíte na takové putování bez fyzičky – čím více ujdete, tím více vidíte, zažijete a tím to více baví. Výhoda cestování v minimálním počtu účastníků je, že se dá program lehce přizpůsobovat nejslabšímu článku řetězce :-) a ne vždy to musí být zrovna klient :-)

Každý účastník je povinnen mít vlastní úrazové pojištění pro rizikové sporty!!!

Termíny a ceník:

viz. menu

Těšíme se na Vás!

Odborné poradenství

MVDr. Romana Babáková

+420 733 326 168

info@habibiprokone.cz

 

 

Internetový obchod

Mgr. Martina Skrejvalová

e-shop@habibiprokone.cz

Kovodílna

Ing. Petr Kubal

+420 725 062 963

petr.kubal6@seznam.cz

Habibi pro koně - kontaktujte nás
Logo
MVDr. Romana Babáková
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz